Jeg er på jakt etter boble i bra stand.
Oval eller split er av interesse. Innsveist er ok, men må være bra gjort og må være reg før 60mod.
Du kan gjerne slenge en rag på toppen, men det er absolutt ikke ett must.
Litt småfiks er greit, men interiør og lakk bør være bra.
Hvis ikke bør prisen være bra for at jeg skal gidde å bruke tid på å lakke osv.
100.000,- er maks hva jeg ønsker å legge i dette.
Kontakt her,
krazy3en@hotmail.com eller på mob. 41122747
Update 22.08.12Etter å ha sett på litt forskjellig og mottatt flere fristende forslag har jeg klart å begrense kriteriene mine litt.
Jeg kommer til å gå for før 60mod for å slippe unna eu kontroller i fremtiden. Dette skal først og fremst være brudebil og deretter søndags- og kosebil til finværsdager. Ser for meg at med det været vi har her på palmekysten (Bergen) så blir det så pass lite bruk at hvis jeg skal måtte bry meg om eu kontroller annethvert år, så blir det mer skruing enn kjøring og jeg har nok av andre biler å skru på :p
Jeg har likt mange av de forskjellige fargene jeg har sett, men jeg faller stadig tilbake på sort bil. Men om alt annet er riktig på bilen, så behøver ikke fargen å være sort.
Performance messig trenger den heller ikke være original

Originallakk eller restaurert spiller ikke så stor rolle for meg.
Jeg har også klart å peile meg inn på at det må bli en oval eller en split.