Tittel: Billig lakkering ønskes.... Skrevet av: ozzi 45098072 på desember 14, 2008, 15:26:39 pm Vet noen om noen som lakkerer billig å bra? Tar forarbeidet selv.....i rogaland.
Har hørt at suldal billakkering i vikedal er flinke,men vil høre med noen andre først...... 8) Kan noen anbefale meg noen som er flinke...... Tittel: Sv: Billig lakkering ønskes.... Skrevet av: holmsen på desember 15, 2008, 10:45:09 am Tror billig og bra kombinasjonen ikke hører sammen når det gjelder lakkering.
Det du kaller forarbeidet tror jeg de gode må gjøre selv skal det bli bra. Tittel: Sv: Billig lakkering ønskes.... Skrevet av: LOBO på desember 15, 2008, 11:02:58 am Det er jo forarbeidet som avgjør om det blir bra elller ikke :)
Tittel: Sv: Billig lakkering ønskes.... Skrevet av: uerfaren på desember 15, 2008, 20:05:57 pm Det er som de sier ja, billig og bra går ikke helt hånd i hånd....Hadde akkurat samme greia selv siden jeg også vil få lakkert bilen men etter å ha sjekket rundt med folk som kjenner en som kanskje kjenner annen som kan gjøre det for en billig penge en god stund så ga jeg bare opp og tok nå saken i egne hender.
Lakkfjerner, våtslipepapir, en lånt lakksprøyte og mye lesing i forumer på nettet så går det framover nå! Lakket den første skjermen min idag og det ble mye bedre enn jeg forventet, så hvis jeg hadde vært deg så hadde jeg nok prøvd meg på det selv. Også er det jo gleden ved å se på bilen etterpå og si til seg selv "dette her!Dette har jeg gjort selv" er en megagod følelse ;D Tittel: Sv: Billig lakkering ønskes.... Skrevet av: wide5 på desember 16, 2008, 00:41:03 am Jeg sier som han som lakka bilen min sa: du skrur rør hjemme hos meg, og jeg lakker bil for deg. Da holder vi oss til det vi kan.. :D
Det er jaggu sant også. De har erfaring, utstyr og rett sted for jobben. Jeg synes jeg var veldig så flink med sparkel og epoxygrunning. Men han sa at jeg bare kunne overlate det til han. For han ville gjøre det om igjen uansett.. Det er som å sveise. Er ikke allverdens vanskelig å sveise "bra nok" Men det kreves mye for å sveise bra... ;) Men for all del. Jeg beundrer de som har pågangsmot til å drive med dette selv. Stå på.. petter'n. Tittel: Sv: Billig lakkering ønskes.... Skrevet av: 1303SS på desember 16, 2008, 11:20:25 am Vet noen om noen som lakkerer billig å bra? Tar forarbeidet selv.....i rogaland. suldal billakkering ligger på steinsland industriområde mellom Ølen og sandeid.Har hørt at suldal billakkering i vikedal er flinke,men vil høre med noen andre først...... 8) Kan noen anbefale meg noen som er flinke...... lakkservice på frakkagjerde i tysvær har lakkert noen biler som ble bra etne lakk er også å anbefale Tittel: Sv: Billig lakkering ønskes.... Skrevet av: Gromgutn på desember 17, 2008, 03:53:55 am Det er som de sier ja, billig og bra går ikke helt hånd i hånd....Hadde akkurat samme greia selv siden jeg også vil få lakkert bilen men etter å ha sjekket rundt med folk som kjenner en som kanskje kjenner annen som kan gjøre det for en billig penge en god stund så ga jeg bare opp og tok nå saken i egne hender. Lakkfjerner, våtslipepapir, en lånt lakksprøyte og mye lesing i forumer på nettet så går det framover nå! Lakket den første skjermen min idag og det ble mye bedre enn jeg forventet, så hvis jeg hadde vært deg så hadde jeg nok prøvd meg på det selv. Også er det jo gleden ved å se på bilen etterpå og si til seg selv "dette her!Dette har jeg gjort selv" er en megagod følelse ;D Du hørte aldri noe fra han lakkereren eller? Tittel: Sv: Billig lakkering ønskes.... Skrevet av: uerfaren på desember 18, 2008, 15:02:49 pm Nope!! Han ringte aldri ???
|