Tittel: 6v batteri (løst) Skrevet av: Varj på mai 14, 2009, 20:51:55 pm Trenger 6v batteri til bobla mi.
Men er vanskelig å få tak i her i byen. (biltema hadde ikke) Så er det noen som har tips til et nytt, hvor de selger det eller en de har selv som er i fin fin stand som de kan selge, så er det bare å si ifra. Om noen plasser sender avgårde batteri på bestilling, så er det greit å vite det å. Tittel: Sv: 6v batteri Skrevet av: gammern på mai 14, 2009, 20:55:45 pm Trenger 6v batteri til bobla mi. pmMen er vanskelig å få tak i her i byen. (biltema hadde ikke) Så er det noen som har tips til et nytt, hvor de selger det eller en de har selv som er i fin fin stand som de kan selge, så er det bare å si ifra. Om noen plasser sender avgårde batteri på bestilling, så er det greit å vite det å. Tittel: Sv: 6v batteri Skrevet av: 56T1 på mai 14, 2009, 21:01:51 pm Rart ikke Biltema har ???
Det sto et forholdsvis nytt 6V batteri fra Biltema i bobla mi da jeg kjøpte den for 6-7 måneder siden... De tar ikke bestilling på det da? Tittel: Sv: 6v batteri Skrevet av: Varj på mai 14, 2009, 21:43:46 pm Rart ikke Biltema har ??? Det sto et forholdsvis nytt 6V batteri fra Biltema i bobla mi da jeg kjøpte den for 6-7 måneder siden... De tar ikke bestilling på det da? Like greit å bestille fra noe annet, om biltema må bestille det alikevel. Tittel: Sv: 6v batteri Skrevet av: Kjell Roar på mai 14, 2009, 22:55:49 pm Boblebatteri får du rimelig og greit fra Tor batterier i Holmestrand. Sorte, gammeldagse batterier.
Ring Jan Erik Skau (meget aktivt og hyggelig medlem i veteran VW klubben) og bestill. Tlf 90829166. Tittel: Sv: 6v batteri (løst) Skrevet av: Varj på mai 15, 2009, 09:09:31 am Takk for tipset!
Kjøpte batteri av han, så nå blir det liv RAI RAI! |