VWNorge

Bruktbørsen => Biler selges => Emne startet av: steinop på september 28, 2009, 23:56:52 pm



Tittel: 1969 boble
Skrevet av: steinopseptember 28, 2009, 23:56:52 pm
Min gamle boble har stått på stedet hvil i minst 15 år i en garasje mellom Risør og Kragerø. Gamlingen har ønsket å bli kvitt den minst like lenge og da er det vel på tide å selge unna.
Bilen ble strippet for alt mulig fiksfakseri for ca 17-18 år siden da det var in med pastellfarger og california-look.

Doningen er har flg. ekstrautstyr:
Midtkonsoll
Sportsratt
Helrøde baklys (amerikansk utgave)
Pumaforstilling
White spoke felger...
Opel Manta rallydempere for steinhard fjæring

Noen småbulker her og der og rustne originalskjermer - ellers tror jeg karosseri og bunn er nogenlunde helt. Husker at det kun var litt rust i støtfangerfestene bak, og det er jo en smal sak å sveise. Girkasse og original 1300 motor er trolig langt fra tipp topp stand. Bilens originale registreringsnummer var KZ 19090.

Med pumaforstillingen vil jeg anta at bilen burde være verdt 6.000,-

Bildene nedenfor er ca 15 år gamle.









Tittel: Sv: 1969 boble
Skrevet av: mgrondaloktober 04, 2009, 18:42:49 pm
har du fått noen bud? har du noen bilder av bilen som er fra i dag? (eller litt nyere) hvor står bilen?


Tittel: Sv: 1969 boble
Skrevet av: steinopoktober 06, 2009, 20:16:51 pm
Hei ingen bud så langt. Har dessverre ingen nyere bilder. Bilen står inneklemt og støver ned i et hjørne av garasjen og er ikke spesielt fotogen for tiden. Skal nedover en gang i løpet av den kommende måneden - skal prøve å knipse noen bilder da.
Bobla står i Gjerstad (mellom Risør og Kragerø) - ca 2t 45 min kjøring fra Oslo hvis du vil ha en titt.


Tittel: Sv: 1969 boble
Skrevet av: Skaravelleoktober 07, 2009, 00:13:53 am
Mulig jeg tar en tur ned og kikker nå jeg kommer hjem fra høstferie...