Tittel: Hvem trenger lokale? Skrevet av: BT på november 12, 2009, 13:46:03 pm "Hva skjer" tråden har de siste par ukene vært gjenstand for innlegg av i alle fall 5 av oss som vil gå sammen om å leie lokaliteter, er det fler?
Tenkte vi her kunne samle de som er interessert, og om du trenger: - Mekkelokale eller - Lagringsplass ...Og til hvor mange biler. Deretter kan vi telle opp, se hva som finnes, snu noen steiner og spørre litt rundt. Dette er på ingen måte bindende, men kall det en markedsundersøkelse light for å se om det er mulig å samle noen av VW-kreftene i Vestfold under samme tak :) Er selv ute etter lagringsplass, men er åpen for å dele verksted hvis vi klarer å samle en gjeng. Har du noen tips, så kom med de! Tittel: Sv: Hvem trenger lokale? Skrevet av: Stein.H på november 12, 2009, 17:27:14 pm Jeg kunne tenkt meg en lagringsplass!!!
Tittel: Sv: Hvem trenger lokale? Skrevet av: Jens-Ole aka 'Dansken' på november 30, 2009, 20:50:35 pm Er absolut også på udkig her, og sneen er faretruende nær :D
Tittel: Sv: Hvem trenger lokale? Skrevet av: BT på desember 07, 2009, 20:17:49 pm På grunn av altfor dårlig feedback har jeg nå fiksa meg vinterlagring.
Hvis stemningen kommer tilbake for å dele plass kanskje vi kan prøve igjen neste sesong. Tittel: Sv: Hvem trenger lokale? Skrevet av: Pål på januar 26, 2010, 23:30:49 pm BUMP
Har lokale på ca 250kvm som står ganske tomt i vinter. Har lagret noen biler og masse rot der. Men det er fint plass til 3-4 mekkere til, hvis noen skulle være interessert. Prisen er 1500 pr mnd om det blir 4 leietagere. Lokalet har eget bad med dusj og toalett. Og det er nesten inget behov for oppvarming der. Holder fin temperatur selv når det er kaldt ute. Alarm og 3-fas er det også der. Hvor lenge dette er ledig er ikke sikkert, men det blir hvertfall frem til sommeren. Bare å si ifra om noen er interessert. Tittel: Sv: Hvem trenger lokale? Skrevet av: Pål på februar 01, 2010, 19:15:38 pm Skal si jubelen står i taket og dørene blir løpt ned her ;)
Tittel: Sv: Hvem trenger lokale? Skrevet av: Cheron på juli 10, 2010, 10:41:03 am Skal si jubelen står i taket og dørene blir løpt ned her ;) Enig! Har selv ett 100 kvm verksted i Andebu, men hadde jeg ikke bodd her hadde jeg leid ditt! Billig! Tittel: Sv: Hvem trenger lokale? Skrevet av: T2-Vandal på juli 10, 2010, 22:59:50 pm Jeg henger meg veldig gjerne på om det skulle vere noe i Osloområdet....
Både mekkeplass og lagring er interresangt. Tittel: Sv: Hvem trenger lokale? Skrevet av: Martin på juli 11, 2010, 09:30:38 am Jeg henger meg veldig gjerne på om det skulle vere noe i Osloområdet.... oslo? her er det nok i vestfold det er snakk omBåde mekkeplass og lagring er interresangt. Tittel: Sv: Hvem trenger lokale? Skrevet av: Cheron på august 18, 2010, 18:21:17 pm Lager/verksted til leie på Fevang i Sandefjord. Like ved Fevang skole for dere som er lokalkjente.
Tittel: Sv: Hvem trenger lokale? Skrevet av: t2aHippie på september 12, 2016, 14:07:00 pm BUMP Har lokale på ca 250kvm som står ganske tomt i vinter. Har lagret noen biler og masse rot der. Men det er fint plass til 3-4 mekkere til, hvis noen skulle være interessert. Prisen er 1500 pr mnd om det blir 4 leietagere. Lokalet har eget bad med dusj og toalett. Og det er nesten inget behov for oppvarming der. Holder fin temperatur selv når det er kaldt ute. Alarm og 3-fas er det også der. Hvor lenge dette er ledig er ikke sikkert, men det blir hvertfall frem til sommeren. Bare å si ifra om noen er interessert. Hei, har du fortsatt dette? Jeg er interressert i å dele mekkeplass/lagring.. Tittel: Sv: Hvem trenger lokale? Skrevet av: Pål på september 27, 2016, 22:31:39 pm Nei. Har ikke lokale lenger. Men skulle gjerne blitt med på det, om noen vil gå sammen. Gjerne i TBG og omegn.
|