Tittel: roadster ønskes kjøpt Skrevet av: sigge på november 13, 2009, 22:12:34 pm ønsker å kjøpe en roadster bil eller om noen som kan hjelpe meg hvor jeg kan få tak sånt sett.
har en 68 mod som jeg vill bygge om. det er en bil som er laget cab av, men jeg har veldig lyst til bygge den om til roadster. er ny her, håper dere kan hjelpe meg ??? Sigbjørn larsen Tittel: Sv: roadster ønskes kjøpt Skrevet av: Tistlo på november 13, 2009, 22:20:26 pm Hei og velkommen til forumet og i miljøet :)
Du får kjøpt roadsterkit nye, men eg trur ikkje det er ein økonomisk invistering! Meiner det var ein pris rundt 30tusen! Men mulig det er billigare kit tilgjengelig!? Det billigaste er uansett å kjøpa ein bil som er ferdig ommbygd til roadster, og gjerne godkjent som roadster(2setar) Tittel: Sv: roadster ønskes kjøpt Skrevet av: sigge på november 13, 2009, 22:43:59 pm hei. takk for det.
jeg tenkte det samme som du sier at det er mest lønnsomt å kjøpe en som er ferdig. tenkte kansje det var noen som hadde en påbegynt eller et sett liggende. sigbjørn Tittel: Sv: roadster ønskes kjøpt Skrevet av: Bubbel på november 13, 2009, 23:01:24 pm Du har pm
Tittel: Sv: roadster ønskes kjøpt Skrevet av: sigge på november 13, 2009, 23:11:36 pm pm hva er det?
sigbjørn Tittel: Sv: roadster ønskes kjøpt Skrevet av: Tistlo på november 13, 2009, 23:13:25 pm PM= Personleg Melding.
Sjekk lenger oppe på linja med "Mine meldinger" ;) Tittel: Sv: roadster ønskes kjøpt Skrevet av: Bøggymæn på november 16, 2009, 12:40:53 pm Jeg har en kompis som har et ubrukt roadster sett. han har ikke forsterkning settet ,men hvis du har en som er bygd om allerede så gjør vel ikke det noe. hvet ikke helt hvor komplett det er ellers eller hva han forlanger for det, men hvis det ser intr ut kan jeg kontakte han og spørre.
Settet ligger på Notodden Mvh André Tittel: Sv: roadster ønskes kjøpt Skrevet av: sigge på november 16, 2009, 20:30:55 pm Hei Andre.
det hadde vært kjempe bra hvis du kunne sjekket det. kansje noen bilder også. Takk så lenge Sigge Tittel: Sv: roadster ønskes kjøpt Skrevet av: Bøggymæn på november 16, 2009, 22:19:53 pm Sender deg en PM med telefon nr til kompisen min.
Mvh André Tittel: Sv: roadster ønskes kjøpt Skrevet av: ivarh på november 17, 2009, 00:18:18 am Hei. Jeg har en bra roadster til salgs. Du finner bilder på autodb. Jeg har glemt noe av utstyret i annonsen, men hvis du er interessert kan jeg sende ytterligere info.
AutoDB-kode: 1009015 Mvh Ivar Vevang Mob97008809 Tittel: Sv: roadster ønskes kjøpt Skrevet av: Bobletrond på november 17, 2009, 13:56:59 pm Jeg har et komplett sett med forsterkinger og papirer for salg. Typen American Roadster.
http://www.vwnorge.no/index.php/topic,13338.0.html Det som følger med er:forsterkninger, ruter (frontrute og sideruter), glassfiber (ruteramme, motor/bakdeksel, og motorluke). Papirer for søknad til Biltilsynet og ID plate. Selges kr 6000,- ferdig prutet. (Hentepris) Trond Tittel: Sv: roadster ønskes kjøpt Skrevet av: sigge på november 17, 2009, 18:23:42 pm Hei Trond.
det høres veldig bra ut. jeg har ikke så ille mye greie på vw roadster typer. tenker på det du skriver american type. har du noen bilder av det du har? det hadde vært veldig fint. og passer det settet til flere årsmod? og hvor holder du til? MVH Sigge |