Tittel: godkjennig på senking av T1 Skrevet av: Tom T på januar 21, 2010, 22:15:53 pm Er det noen som har fått godkjent senking av T1 Med puma
Tittel: Sv: godkjennig på senking av T1 Skrevet av: Roy Grelland på januar 21, 2010, 22:52:22 pm ja, Møller har et skriv som sier at de godkjenner en slik, og dersom du følger et par enkle regler ift fjæringsvei, og lik senking foran og bak, er det ikke noe problem. Ta kontakt med biltilsynet FØRST, og søk om endringen, så går det fint. De har dette papiret allerede i Tønsberg i alle fall.
Tittel: Sv: godkjennig på senking av T1 Skrevet av: California Blue på januar 21, 2010, 22:59:15 pm Man må vel ta en 4 hjuls kontroll også for å få det i vognkortet.
Tittel: Sv: godkjennig på senking av T1 Skrevet av: Tom T på januar 21, 2010, 23:06:34 pm ja, Møller har et skriv som sier at de godkjenner en slik, og dersom du følger et par enkle regler ift fjæringsvei, og lik senking foran og bak, er det ikke noe problem. Ta kontakt med biltilsynet FØRST, og søk om endringen, så går det fint. De har dette papiret allerede i Tønsberg i alle fall. Da løste det seg. Tommy på Unneberg hadde papiret.Fikk svar fra biltilsynet i går på søknaden. |