Tittel: Bildetråd - Detaljer Skrevet av: perpioneer på februar 12, 2010, 23:03:18 pm Det er mange fine VW på dette forumet, men jeg har lyst til å se mer detaljer. Mange har vel gått egne veier når det gjelder f.eks karosseri, motor, interiør og stereo. Vis det frem til inspirasjon og glede!
Tittel: Sv: Bildetråd - Detaljer Skrevet av: Hulken på februar 12, 2010, 23:08:58 pm God ide! Sånn som hovedstrømsbryter i "varmekran"? og ombygging til elektrisk spyler... Men mange er flinke på sånt også!
Tittel: Sv: Bildetråd - Detaljer Skrevet av: Martin på februar 12, 2010, 23:14:23 pm ombygging til elektrisk spyler... Men mange er flinke på sånt også! jada det har jeg i 411. K-H som fiksa det (forige eier) Tittel: Sv: Bildetråd - Detaljer Skrevet av: perpioneer på februar 14, 2010, 13:07:00 pm ingen som har noe å vise frem?
Tittel: Sv: Bildetråd - Detaljer Skrevet av: røed på februar 14, 2010, 13:12:47 pm jo jeg har en ting på bilen jeg er fornøyd med, når man bygger sterio i hatthyllen kan man bygge kassen så langt nede at men kan legge den plata over når men står parkert, ikke no vits i å reklamere med stort anlegg når man kan bryte opp døra med en klashenger;)
Tittel: Sv: Bildetråd - Detaljer Skrevet av: Hulken på februar 14, 2010, 13:26:04 pm ombygging til elektrisk spyler... Men mange er flinke på sånt også! jada det har jeg i 411. K-H som fiksa det (forige eier) Den jeg tenkte på Martin... Tittel: Sv: Bildetråd - Detaljer Skrevet av: Martin på februar 14, 2010, 21:03:09 pm veldig praktisk ;)
Tittel: Sv: Bildetråd - Detaljer Skrevet av: perpioneer på februar 14, 2010, 22:59:38 pm bildetråd...
Tittel: Sv: Bildetråd - Detaljer Skrevet av: westcosta på februar 16, 2010, 23:12:48 pm Får legge in første bilde..
Døråpner endret til lysbryter... :D Tittel: Sv: Bildetråd - Detaljer Skrevet av: perpioneer på februar 17, 2010, 11:50:27 am Får legge in første bilde.. Døråpner endret til lysbryter... :D Kult! Tør jeg spørre hva/hvor dette interiøret stammer fra? Tittel: Sv: Bildetråd - Detaljer Skrevet av: Mr. Empiboy på februar 17, 2010, 12:46:56 pm Skoda octavia! Bilen jeg hater mest på jord........
Tittel: Sv: Bildetråd - Detaljer Skrevet av: Dr. Ing. Brezelfürsten på februar 17, 2010, 13:17:47 pm Skoda octavia! Bilen jeg hater mest på jord........ Lexus kommer et hestehode høyere opp på hatlisten min enn Octavia :) Tittel: Sv: Bildetråd - Detaljer Skrevet av: perpioneer på mars 19, 2010, 11:30:43 am bump
Tittel: Sv: Bildetråd - Detaljer Skrevet av: SveinT på mars 21, 2010, 22:01:46 pm Måtte finne frem et speedometer jeg laget for snart 8 år siden. Har ennå ikke fått det inn i en bil ::)
Tok den originale innløpet til speedo kabelen og laget en ny skive på. [attachment=1] Så tok jeg en føler fra døra på en microbølgeovn og monterte. [attachment=2] Pluss en hel haug med andre duppeditter, som litt biltema instrumenter, en sykkelcomputer og litt lysdioder. [attachment=3] Og resultatet: Oljetemp, oljetrykk, turtall og fart. Bensinmåleren er søylen med lysdioder, og resten av lysdiodene er fjernlys, oljetrykk, ladelampe og blink. Alt får plass i det originale hullet i dashen. [attachment=4] Tittel: Sv: Bildetråd - Detaljer Skrevet av: Daniel L på mars 21, 2010, 22:05:51 pm Interessant prosjekt!
Tittel: Sv: Bildetråd - Detaljer Skrevet av: perpioneer på mars 21, 2010, 22:07:50 pm Måtte finne frem et speedometer jeg laget for snart 8 år siden. Har ennå ikke fått det inn i en bil ::) kreativt!Tok den originale innløpet til speedo kabelen og laget en ny skive på. [attachment=1] Så tok jeg en føler fra døra på en microbølgeovn og monterte. [attachment=2] Pluss en hel haug med andre duppeditter, som litt biltema instrumenter, en sykkelcomputer og litt lysdioder. [attachment=3] Og resultatet: Oljetemp, oljetrykk, turtall og fart. Bensinmåleren er søylen med lysdioder, og resten av lysdiodene er fjernlys, oljetrykk, ladelampe og blink. Alt får plass i det originale hullet i dashen. [attachment=4] Tittel: Sv: Bildetråd - Detaljer Skrevet av: sveinongen på mars 22, 2010, 00:01:14 am Skoda octavia! Bilen jeg hater mest på jord........ Lexus kommer et hestehode høyere opp på hatlisten min enn Octavia :) Ikke snakk stygt om Lexus! ;D =) Tittel: Sv: Bildetråd - Detaljer Skrevet av: LOBO på mars 22, 2010, 00:11:49 am Skoda octavia! Bilen jeg hater mest på jord........ Lexus kommer et hestehode høyere opp på hatlisten min enn Octavia :) Ikke snakk stygt om Lexus! ;D =) lexus-snakk er vel så mye OT som det går ann å få det her... Det stikk motsatte av folkevogn :D Tittel: Sv: Bildetråd - Detaljer Skrevet av: røed på mars 22, 2010, 00:26:00 am ikke noe hokus pokus med dette trikset men alikevel fornøyd, en enkel måte å skjule anleget når man står parkert. viktig å skaffe et basselement som ikke krever spesefikk basskase
Tittel: Sv: Bildetråd - Detaljer Skrevet av: erikaa på mars 22, 2010, 00:31:41 am Feste for avtagbar bakplate hadde jeg lurt litt på. Ønsket at den skulle se original ut fra utsiden. Med litt trimming av platedelen som går inn i motorrommet, så fant vi ut at en enkel brakett med et par skruer ville holde platen på plass. I tillegg ligger bakplaten i klem med skjermskruene ved støtfangerfestet.
(http://www.forum.vwacb.com/index.php?action=dlattach;topic=440.0;attach=5161;image) Tittel: Sv: Bildetråd - Detaljer Skrevet av: perpioneer på april 05, 2010, 23:04:47 pm noen andre?
|