Tittel: Er det bare jeg som sliter med; "Vis uleste innlegg siden forrige besøk"? Skrevet av: OTO på februar 19, 2010, 12:03:00 pm Som Topic sier, har hatt problemer med dette og får ikke opp de uleste innleggene.
Tittel: Sv: Er det bare jeg som sliter med; "Vis uleste innlegg siden forrige besøk"? Skrevet av: Trond Dahl på februar 19, 2010, 12:10:15 pm Derfor bruker vi heller "Vis alle uleste innlegg" pga den andre varierer for mye i forhold til cookies, hvor du leste sist fra osv..
Tittel: Sv: Er det bare jeg som sliter med; "Vis uleste innlegg siden forrige besøk"? Skrevet av: OTO på februar 19, 2010, 12:20:22 pm Aha :)
Tittel: Sv: Er det bare jeg som sliter med; "Vis uleste innlegg siden forrige besøk"? Skrevet av: K.H på februar 19, 2010, 13:22:51 pm Jeg finner ikke knappen for: vis uleste innlegg unntatt alle de j--la salgsannonsene som er kommet siden sist. >:(
Tittel: Sv: Er det bare jeg som sliter med; "Vis uleste innlegg siden forrige besøk"? Skrevet av: Stein.H på februar 19, 2010, 13:32:28 pm Jeg finner ikke knappen for: vis uleste innlegg unntatt alle de j--la salgsannonsene som er kommet siden sist. >:( Å er det med deg i dag da knut,har du pessa i motvind nå he heTittel: Sv: Er det bare jeg som sliter med; "Vis uleste innlegg siden forrige besøk"? Skrevet av: K.H på februar 19, 2010, 13:51:36 pm Kun ikke pisse ute i dag, har jo snø opp til balla her i re ;)
Tittel: Sv: Er det bare jeg som sliter med; "Vis uleste innlegg siden forrige besøk"? Skrevet av: OTO på februar 19, 2010, 19:50:36 pm Har problem med alle uleste innlegg også nå!
Tittel: Sv: Er det bare jeg som sliter med; "Vis uleste innlegg siden forrige besøk"? Skrevet av: Hulken på februar 19, 2010, 19:57:52 pm Du får komme hit og lese da ....
Tittel: Sv: Er det bare jeg som sliter med; "Vis uleste innlegg siden forrige besøk"? Skrevet av: perpioneer på februar 19, 2010, 22:53:25 pm Har også stusset litt på dette. Jeg kan lese innlegg til det ikke er fler igjen når jeg trykker på "Vis alle uleste innlegg", men alikevel finner jeg mange "nye" innlegg hvis jeg går inn på en og en kategori.
Men det skal kanskje være slik? Tittel: Sv: Er det bare jeg som sliter med; "Vis uleste innlegg siden forrige besøk"? Skrevet av: Trond Dahl på februar 20, 2010, 15:38:43 pm Har vært et par stk som har erfart det samme, men det har vært OK etter de har begynt "på nytt" ved å klikke på marker som lest.
|