Tittel: Pulverlakkering Skrevet av: Holmen på februar 24, 2008, 15:48:12 pm Det var en kar fra Telemark som kunne pulverlakkere bunnplater.
Har søkt på forumet, men ikke funnet igjen denne tråden. Noen som har mailadresse til vedkommende? Tittel: Sv: Pulverlakkering Skrevet av: Holmen på februar 24, 2008, 19:11:33 pm Har da vært i kontakt med vedkommende, men hadde ikke anledning til å hjelpe meg med dette.
Jeg skulle ha fått pulverlakkert 4 stk Brembokalippere røde. Disse vil bli levert ferdig glassblåst Noen som har mulighet til dette og hva vil det koste? Tittel: Sv: Pulverlakkering Skrevet av: Turbo Haraune på februar 24, 2008, 21:55:27 pm har utstyret som trengs men ikke rødt pulver. men om du har pulver og steikovn skal jeg komme å hjelpe deg. det tar 10minutter
Tittel: Sv: Pulverlakkering Skrevet av: BUG-TV på februar 24, 2008, 22:03:29 pm Hvor får man tak i pulver?
Og hvordan gjør man dette? Tittel: Sv: Pulverlakkering Skrevet av: Herbie på februar 24, 2008, 22:46:43 pm Om du ikke får pulver lakket dem så kan du jo prøve å lakke dem. Ikke like slite sterkt men.En venn av meg pusset ned sine Stoptech callipere og leverte de til en felles bekjent på Bil & maskin som sprøytet dem. Resultatet ble utrolig bra. Det har snart godt to år og de er fortsatt like fine.
|