Tittel: 71, 411 E volsom risting i ratt! Skrevet av: boble MG på juni 28, 2010, 23:20:12 pm har et problem med at det rister volsomt i ratt ved hastighet over 75, men det verste gir seg når en har passert 80, må pinnholde i ratt for å ikke miste kontroll over bilen.
byttet i dag dekk og felger som er avballansert og i orden, ??? pga de som stod på var gamle og morkne, men uten at dette hjalp, kikket også på foringer og slakk i kuler og lager men fant ikke noe graderende. hjelpesnekka var utslitt, men skiftet den, og problemet var fortsatt ikke løst, er heller ikke stor slakk i snekke. Hva kan være galt??? Tittel: Sv: 71, 411 E volsom risting i ratt! Skrevet av: T-1 på juni 28, 2010, 23:24:52 pm Er det som på 03 her? at det er et ledd imellom snekke og ratt stamme? hadde sykt problemer med det på 03ern min. rista som f%€%€#
Tittel: Sv: 71, 411 E volsom risting i ratt! Skrevet av: boble MG på juni 28, 2010, 23:30:26 pm tror det kan stemme, men har ikke skjekket det så nøye enda, vet Tom Ivar i klubben hadde problem med 02en han hadde og da var alt nytt, men husker ikke hva han gjore for å fikse det, så får høre med han når jeg får tak i han.
Men hva gjorde du får å få has på problemet?, byttet leddet?? Tittel: Sv: 71, 411 E volsom risting i ratt! Skrevet av: 1303SS på juni 29, 2010, 07:37:41 am Foringer i nedre bærearmer kan være slarkete bytt dem.Styredemper er utslitt,ubalanse i hjul.Fikser du dette så blir det bra.
|