Tittel: Utrolig hva som blir hugd.. Skrevet av: nord på oktober 06, 2010, 23:42:29 pm Hei!
Fant denne videoen på youtube isted. Hele videoen er vell verdt og se men sjekk ifra 5.30,virker som det er en 1948 Tatra som skal hugges. http://www.youtube.com/watch?v=wt7hABuztCA&feature=related Tittel: Sv: Utrolig hva som blir hugd.. Skrevet av: Atmobil på oktober 06, 2010, 23:56:54 pm Ja der kunne en nok gått rundt å drømt seg bort en god del timer ja. Synd at bilene hugges men av det jeg ser så er de nok alt for dårlige til å reddes og det meste av deler så dårlige ut også. Har vel stått ute i skog og mark lenge.
Tittel: Sv: Utrolig hva som blir hugd.. Skrevet av: Tarjei på oktober 07, 2010, 07:53:32 am Mye lekkert. Den ene BMW'en med ragtop så ikke aller verst ut. Stod også en front av en Studebaker militærlastebil fra krigen der også. Den var definitivt ikke reddbar, men en sjelden (!) sak i Europa, da de fleste ble sendt som våpenhjelp til Sovjetunionen under krigen.
Tittel: Sv: Utrolig hva som blir hugd.. Skrevet av: Sander på oktober 07, 2010, 15:45:12 pm Rett og slett trist å se disse bilene står her og ruster vekk... :'(
Tittel: Sv: Utrolig hva som blir hugd.. Skrevet av: Landmann på oktober 07, 2010, 22:03:24 pm En historisk og en trist filmsnutt om oldtimere og historischen autofriedhof. Tenk om biler kunne snakke; da hadde mange historier blitt fortalt. men der står de; tause og forlatte :'(. Dette minner vondt om datidens barnehjem der barna stod fram på pynt i påvente at noen ville ta dem til seg.
Takk for filmsnutten! (BTW - hvordan linker man opp en slik snutt til et innlegg/emne?) Tittel: Sv: Utrolig hva som blir hugd.. Skrevet av: nord på oktober 08, 2010, 00:23:47 am Denne er en sjeldenhet..er vist bare 4 laget ifølge en som har kommenter videoen.
denne og en til finnes enda. http://www.youtube.com/watch?v=i4jMk30aktw&feature=related Bare kopier adressen og lim inn for og linke. Tittel: Sv: Utrolig hva som blir hugd.. Skrevet av: Jøran Larssen på oktober 08, 2010, 15:43:17 pm Lekkert :)
http://www.youtube.com/v/pBfxLrVmgFE?fs=1&hl=nb_NO Tittel: Sv: Utrolig hva som blir hugd.. Skrevet av: Lars Bratteng på oktober 09, 2010, 13:43:21 pm Her er det bare å begynne og bygge, Få tak i en sliten splitt og plåt å begynne kappe og sveise
Tittel: Sv: Utrolig hva som blir hugd.. Skrevet av: damiende på oktober 09, 2010, 15:55:06 pm Det som er viktig er at alt som kan brukes av andre. Blir fjernet før bilene ender i pressa.
Rattet i den Tatraen såg jo brukbart ut. Tittel: Sv: Utrolig hva som blir hugd.. Skrevet av: Airborne på oktober 09, 2010, 22:30:19 pm Hei! Fant denne videoen på youtube isted. Hele videoen er vell verdt og se men sjekk ifra 5.30,virker som det er en 1948 Tatra som skal hugges. http://www.youtube.com/watch?v=wt7hABuztCA&feature=related En splitboble også bak den blå bmw`n på ca 6:45 |