Tittel: Interiør LED-lys for boble og buss Skrevet av: EspenX på mars 20, 2011, 00:12:00 am Har kjøpt meg LED interiørlys som monteres i det originale taklyset, omtalt i siste utgave av Volksworld USA. Skal gi mye bedre lys enn vanlig pære. Når jeg først skulle bestille fra Japan, bestilte jeg noen sett ekstra. Så hvis noen vil ha, er det førstemann til mølla.
200 kr per sett. Jeg anbefaler henting i Oslo, på Slackers eller overlevering Bug Camp da LED-lysene ikke tåler å bøyes noe særlig. Hvis det skal sendes, er det på kjøpers regning og risiko. Tittel: Sv: Interiør LED-lys for boble og buss Skrevet av: EspenX på mars 20, 2011, 00:23:24 am Her er et bilde som forklarer litt mer.
Tittel: Sv: Interiør LED-lys for boble og buss Skrevet av: toaake på mars 20, 2011, 00:43:15 am unnskyld meg, men hvor har du kjøpt dette? Det var veldig dyr utsalgspris hvertfall :O
Tittel: Sv: Interiør LED-lys for boble og buss Skrevet av: EspenX på mars 20, 2011, 01:47:44 am unnskyld meg, men hvor har du kjøpt dette? Det var veldig dyr utsalgspris hvertfall :O Ja vel?!? Da foreslår jeg at du ikke kjøper et sett... Jeg har egentlig ikke noe behov for å forklare meg for deg eller andre forumtroll som synes produktet er for dyrt eller dumt. Men siden du insinuerer at jeg prøver å lure noen med "dyr utsalgspris" osv, så kjøpte jeg som sagt med noen ekstra sett når jeg likevel skulle bestille til meg selv, fordi jeg syntes det var en god ide og tror flere enn meg gjerne vil ha bedre lys i bussen/bobla. Når jeg av og til finner litt "smale" produkter jeg har lyst på og som ikke er så lett å få tak i - som krom-ringer til buss-dashbord og nå LED-interiørlys - så kjøper jeg gjerne med et par ekstra sett fordi det kan tenkes andre i VW-miljøet her hjemme også har lyst på det. Jeg bestiller ikke med ekstra sett for å tjene penger på det. Prisen er kostpris - det vil si kjøpssum+frakt+tollbehandling+moms og så rundet jeg oppover 5 eller 10 kroner for et rundt tall. Du kan forresten sikkert kjøpe det litt billigere hvis du selv bestiller ett sett, for da kommer du under toll/moms-grensen. Tittel: Sv: Interiør LED-lys for boble og buss Skrevet av: eWolf på mars 20, 2011, 11:14:16 am 12v ikkesant?
Tar et sett jeg, hvis jeg kan hente på Bugcamp?! -Espen Tittel: Sv: Interiør LED-lys for boble og buss Skrevet av: FreddyB på mars 20, 2011, 11:18:26 am Fan EspenX, du er så hissig når du har PMS.
Tar du bilder av resultatet og legg ut? Tenker spes. på lysbilde - om det blir omtrent som å ha blacklight i bilen og sånn.. :-* Tittel: Sv: Interiør LED-lys for boble og buss Skrevet av: EspenX på mars 20, 2011, 12:31:03 pm 12v ikkesant? Tar et sett jeg, hvis jeg kan hente på Bugcamp?! -Espen 12V ja. Overlevering på Bug Camp er notert :) Freddy, du vet hvordan det blir når det er den tiden på måneden :) Skjønner ikke hvorfor folk tror det er greit å synse i andres salgstråder. Okkesom, jeg har renska ut det meste fra motorrommet på bussen om dagen, men skal se om jeg ikke kan prøvemontere det i en annen bil og knipse et bilde på onsdag. Tittel: Sv: Interiør LED-lys for boble og buss Skrevet av: perpioneer på mars 20, 2011, 14:35:42 pm hva er det med disse ledningene som kommer ut på midten av "pæra"?
Tittel: Sv: Interiør LED-lys for boble og buss Skrevet av: EspenX på mars 20, 2011, 17:05:31 pm Det er ledningene som går fra "pæra" til selve LED-lysene.
Tittel: Sv: Interiør LED-lys for boble og buss Skrevet av: LOBOPAPPA på mars 20, 2011, 22:47:20 pm Smart sak, tar en slik til bussen min! Kan hente på Helgøen i mai ;)
Tittel: Sv: Interiør LED-lys for boble og buss Skrevet av: cmi på mars 21, 2011, 00:00:16 am Beklager OT i salgstråden din Espen, men må bare si tusen takk for at flere reagerer her inne, det er mange løkhuer som altid skal stikke nesa si frem her inne..
Tittel: Sv: Interiør LED-lys for boble og buss Skrevet av: EspenX på mars 21, 2011, 02:51:51 am Lobopappa, jeg tar med et sett til deg også på Helgøyen ;) Da har jeg ett sett igjen, og et siste sett som foreløpig er holdt av.
CMI - og andre som vil diskutere kommentering i salgstråder - si gjerne deres mening i denne tråden. Anse det som "on topic" :) Jeg synder av og til mot å kommentere i salgstråder på VWNorge selv, men jeg synes det er en uting og skulle gjerne sett at moderatorene fjernet sånt. Temaet kommentering i salgstråder har vært oppe på VW-treff og blant folk i miljøet av og til, og endel av oss unngår faktisk å annonsere biler eller deler her - spesielt litt dyre/sjeldne ting - fordi man ikke gidder å se forumtroll synse om at bilen eller delen er for dyr, eller at den har feil lukt og feil farge. Istedet satser man på å selge det utenom forumet, enten i nærmijøet/blant folk man kjenner, eller man selger det til utlandet. Eller man kjører en annonse på Finn og satser på å selge unna før linken dukker opp i Eksterne salgslinker. Jeg synes det er synd, for konsekvensen er at forumet går glipp av endel godbiter og VWNorge-forumet brukes mer for å selge standard bruktdeler og biler i den lave enden av skalaen. Tittel: Sv: Interiør LED-lys for boble og buss Skrevet av: Trond Dahl på mars 21, 2011, 08:31:49 am Salgstråder er de vi rydder mest i desverre. Siden vi ikke får med oss alt vil jeg oppfordre alle (ikke bare trådstarter) til å rapportere ved å bruke linken ved siden av innlegget, eller sende PM til en moderator.
Folks negative meninger ang noe i en salgstråd er uønsket. Tittel: Sv: Interiør LED-lys for boble og buss Skrevet av: HB4596 på mars 21, 2011, 19:39:54 pm @EspenX - Flott initiativ at du tar inn litt ekstra :)
Tittel: Sv: Interiør LED-lys for boble og buss Skrevet av: Erik hoås på mars 21, 2011, 19:51:46 pm hei du. har du ett sett igjen?
|