VWNorge

Forum => Problemløseren => Emne startet av: TEL64 på mai 05, 2011, 22:47:10 pm



Tittel: Bensinpumpetrøbbel
Skrevet av: TEL64mai 05, 2011, 22:47:10 pm
Bilen starter ikke, kun ved påfylling av bensin rett i gasseren fra ei kanne eller noe. Tar jeg av bensinledningen fra pumpa på trykksiden og kjinner den på starteren lenge kommer det ingenting. Der skal det vel komme endel eller. Det rare er at bensinpumpa var ny når jeg kjøpte bilen.

Fordi som lurer på hva slags bil jeg skriver og spør om hele tiden så er det denne som snart er å se på veien, forhåpentligvis endel penere!
http://www.vwnorge.no/index.php/topic,19417.0.html


Tittel: Sv: Bensinpumpetrøbbel
Skrevet av: Tistlomai 06, 2011, 00:47:15 am
Ta av pumpa og sjekk att staget er rett type. Prøv å pump med pumpa i hånda og kjenn etter om den suger/blåser ut. kan ha daua sjølv om den er ny og


Tittel: Sv: Bensinpumpetrøbbel
Skrevet av: Stianchmai 08, 2011, 00:00:16 am
Hel nederst på pumpa er det en svart pinne som skal sitte der, se om den er der vis ikke må du ha ny. Det var feilen hos meg. Veldig griet og fixe