Tittel: Spørsmål ang puma Skrevet av: Frode på april 15, 2008, 18:56:38 pm Må justerings skruene på puma forstilling sveises fast for å få det godkjent?
Noen med erfaring ang. det? Tittel: Sv: Spørsmål ang puma Skrevet av: Roy Grelland på april 15, 2008, 19:00:08 pm ikke skruen, men justeringsplaten. Det står i papirene fra Møller at det er en forutsetning for godkjenninga
Tittel: Sv: Spørsmål ang puma Skrevet av: Frode på april 15, 2008, 20:05:01 pm er ikke det noe dritt hvis man vil senke mere seinere da?
Tittel: Sv: Spørsmål ang puma Skrevet av: Christopher på april 15, 2008, 20:05:19 pm Stemmer at ifølge godkjenningpapiret må platen sveises.
Men, det kommer litt ann på hvem du møter på BT, Jeg har fått min puma godkjent i vognkort uten å sveise, Dette var på Risløkka. Tittel: Sv: Spørsmål ang puma Skrevet av: alask på april 15, 2008, 21:07:51 pm det er jo en fordel å sveise så det ikke kan løsne/flytte på seg under kjøring!"
spesiellt om man kjører både senkespindler og puma da man kan med dette oppsettet senke bilen helt ned i bakken! og det er ikke noe serlig om det kjer når man kjører i 100 på motorveien! det er vel ikke verre en å sveise fast og kutte opp sveisen når man skal senke igjen... har gjordt dette selv! og det funker greit... Tittel: Sv: Spørsmål ang puma Skrevet av: JS på april 15, 2008, 21:21:05 pm Legg på en sveis, den er enkel å fjerne med en roterende fil om man ønsker å endre høyden senere.
Dette er noe de fleste ikke vil eller gidder å gjøre helt til man får førstehåndskjennskap til en som løsner. Tittel: Sv: Spørsmål ang puma Skrevet av: RZR-Andy på april 19, 2008, 00:24:27 am Kan skrive under på at dette er fornuftig, fikk prøvd nettopp dette under oppbremsing på motorvei - fikk skikkelig hakeslepp kan vi vel si :-\
Tittel: Sv: Spørsmål ang puma Skrevet av: Frode på april 19, 2008, 08:54:45 am oki......blir sveiset fast her også.....så fort jeg finner riktig høyde jeg vil ha...............riktig høyde er vel max ned vel....hehe 8)
|