Tittel: TUV-papirer på formuling ratt Skrevet av: David Kjeve på august 29, 2011, 08:22:20 am hei
hvor finner jeg TUV papirer på formuling france ratt? bobla skal snart på godkjenning. Tittel: Sv: TUV-papirer på formuling ratt Skrevet av: Formula Vee på august 29, 2011, 09:21:03 am Har du bilde av det? Tror du de bryr seg om det?
Tittel: Sv: TUV-papirer på formuling ratt Skrevet av: David Kjeve på august 29, 2011, 09:30:21 am greit å være på den sikre siden, bilen har ikke vært godkjent siden 91'
legger ut bilde når jeg kommer hjem i kveld. Tittel: Sv: TUV-papirer på formuling ratt Skrevet av: Speed-Demon på august 29, 2011, 09:36:28 am hvis bilen din er fra 1967 så tror jeg ikke de har hjemmel til å bry seg. Det var ingen krav til kollisjonsbeskyttelse etc på den tiden.
Tittel: Sv: TUV-papirer på formuling ratt Skrevet av: David Kjeve på august 29, 2011, 11:30:17 am neinei, men det er kjekt å ha sånn i tilfelle..
vet noen hvor jeg kan finne det? Tittel: Sv: TUV-papirer på formuling ratt Skrevet av: Erlend / bug66 på august 29, 2011, 15:53:45 pm har aldri hørt om TÜV papirer på ratt, og om bilen er eldre enn fra 67 har de ikke noe de skulle ha sagt.. har "sportsratt" i min 67 og er ikke noe stress
Tittel: Sv: TUV-papirer på formuling ratt Skrevet av: Pan på august 29, 2011, 17:18:28 pm Eneste kravet til rattet på en 67-modell er en viss minimumsstørrelse på rattet, og at det ikke faller av hvis du røsker skikkelig tak i det.
Tittel: Sv: TUV-papirer på formuling ratt Skrevet av: Blue bug på august 29, 2011, 20:52:56 pm Hvis du har et Formuling 1 rat er d ikke helt lov og bruke d fordi d ikke knekker når du koliderer å får d i brystet.Er mei blitt fortalt da jeg spurte på Torshov om de forhandlet et slikt rat. Men jeg har fått tak i et og bruker det, har aldri vert bemerket på kontroll hos BT
Tittel: Sv: TUV-papirer på formuling ratt Skrevet av: Pan på august 29, 2011, 21:52:39 pm Hvis du har et Formuling 1 rat er d ikke helt lov og bruke d fordi d ikke knekker når du koliderer å får d i brystet.Er mei blitt fortalt da jeg spurte på Torshov om de forhandlet et slikt rat. Men jeg har fått tak i et og bruker det, har aldri vert bemerket på kontroll hos BT Godt mulig at det ikke er lov å bruke på nyere biler, men til en 67-modell er kravene til rattet helt enkle og veldig grunnleggende. Tittel: Sv: TUV-papirer på formuling ratt Skrevet av: Formula Vee på august 30, 2011, 09:15:04 am Jeg har et Formula Vee ratt, og der er det ekstra langt nav med krympesone.
|