Tittel: Hvem er denne sin? Trist å se :( Skrevet av: krølle på september 03, 2012, 10:05:57 am Avskiltet boble :(
http://www.budstikka.no/nyheter/lang-rekke-av-avskiltede-biler-1.7519254 Tittel: Sv: Hvem er denne sin? Skrevet av: haz på september 03, 2012, 10:22:22 am "Hensikten med trafikkaksjonen har i første rekke vært å kontrollere bilbeltebruk, førerkort og årsavgift."
Tviler på at noen kommer løpende i denne tråden og påberoper seg eierskap.. ;) Tittel: Sv: Hvem er denne sin? Skrevet av: krølle på september 03, 2012, 10:23:46 am Nei... Vet vel det ;)
Bare trist å se.... Tittel: Sv: Hvem er denne sin? Trist å se :( Skrevet av: haz på september 03, 2012, 10:27:00 am Helt enig, kanskje eier bare har forglemt å betale årsavgiften, for den er jo ganske billig. Dyr lærepenge, hva koster det å hente ut bilen sin fra inntauing om dagen?
Tittel: Sv: Hvem er denne sin? Trist å se :( Skrevet av: bjornboble på september 03, 2012, 12:22:40 pm trist syn. håper det ordner seg for eieren.
Tittel: Sv: Hvem er denne sin? Trist å se :( Skrevet av: krølle på september 03, 2012, 21:59:52 pm Den ble hentet i dag så jeg :)
Tittel: Sv: Hvem er denne sin? Trist å se :( Skrevet av: BernieBergan på september 03, 2012, 22:19:40 pm de tar vell ikke skilt for hverken belte eller førerkort så det er nok bare glemt å betale årsavgifta, men ja, kjipt å se .. :/
Tittel: Sv: Hvem er denne sin? Trist å se :( Skrevet av: Buss Marius på september 03, 2012, 22:55:40 pm de tar vell ikke skilt for hverken belte eller førerkort så det er nok bare glemt å betale årsavgifta, men ja, kjipt å se .. :/ Eller manglende forsikkring eller ikke EU godkjent eller en alvorlig teknisk feil.Forøvrig blir ikke biler i Asker og Bærum tauet bort sånn uten videre. Det er bare vi som bor i Oslo som er vant til slik tortur fra det offentlige.... |