Tittel: US fangere med tvilsom krom. KAN SLETTES. FANGERE ER I HUS. Skrevet av: empiboy (Mr. Eikstad) på juni 03, 2008, 22:52:46 pm Er det noen i området rund skien som har gamle,stygge US fangere å selge meg?? Trenger komplette fangere til å ha foran og bak på "rotta". Støttestaget som orginalt går gjennom skjermene trenger jeg IKKE da boring i skjermene uansett ikke er aktuelt.
Hvis dette går i boks så senker jeg fangerfestene yterligere ;) Også bak.......... ;D Tittel: Sv: US fangere med tvilsom krom. Skrevet av: wide5 på juni 04, 2008, 08:38:33 am Ole Jørn har en sliten us fanger liggende nede på verkstedet hos meg. Kan høre med han om han kan se å få den bort.. :D
Tittel: Sv: US fangere med tvilsom krom. Skrevet av: Oval57 på juni 04, 2008, 08:50:03 am Bakfanger i Drammen. Den i midten på bildet.
Tittel: Sv: US fangere med tvilsom krom. Skrevet av: 56 oval på juni 04, 2008, 09:02:44 am Hiver meg på denne.Noen som har strøkene us fangere foran å bak??
|