Tittel: hvor er øvre feste til sikkerhetssele bak ? Skrevet av: Hans på august 14, 2013, 13:52:56 pm har en 1300s som jeg ikke finner feste for sikkerhetsselenes øvre bolt (3punkts).
"alle" sier det finnes bolthull klar til å skru i bak vinylen - men jeg har stukket med nål og skjært med kniv og befølt boblas indre så jeg nesten rødmer og enda ikke funnet noe som jeg kan sette bolten i. Har noen et bilde ? Fant et hull der hvor eldre biler har stående en propp for bolt men det hullet var uten gjenger og kun skum bak . Langs vinduskanten fant jeg to små hull som kunne minne om fester til pop outs .. anyone? søker på nettet også men enda ikke funnet noe svar Tittel: Sv: hvor er øvre feste til sikkerhetssele bak ? Skrevet av: Hans på august 14, 2013, 16:07:26 pm Fant det ved hjelp av Bergens egen Solan. På min modell 1973, 1300s er det øvre beltefestet lokalisert som følger på bildet :
(http://www.forum.vwacb.com/index.php?action=dlattach;topic=6470.0;attach=14485;image) (langs vindu i øvre kant) På noe eldre bobler er festene her : [attachment=1] |