Tittel: Cal-look gummi Skrevet av: Mangokid på august 19, 2013, 15:55:48 pm Vel, for meg er cal-look gummi de listene som sitter rundt vinduene på standard boblene, altså med fure, men ikke sprekk til kromlist, ELLER helt vanlige hvor man rett og slett har røska ut kromlistene. De som blir solgt under navnet "cal-look rubber" er egentlig helt feil da de ser ut som feite lakrispølser uten form og smak.
Likevel, det er nok de jeg må ha, i og med at std. lister er kav urå å få tak i. Så, har du lister til sideruter og bakrute? Bilen er en 1968 1200. Tittel: Sv: Cal-look gummi Skrevet av: mags på august 19, 2013, 15:59:31 pm Kjøp Tysk Std Boble de har uten Kromspor ;)
M Tittel: Sv: Cal-look gummi Skrevet av: Mangokid på august 19, 2013, 16:08:05 pm I know baby, men hvor finner jeg de? Fant frontrutelist på ebay for 300$, hallo?!!?
|