Tittel: Tierp er konkurs Skrevet av: TomR på oktober 11, 2013, 00:19:32 am http://www.unt.se/startsidan/tierp-arena-i-konkurs-2632908.aspx
Who saw that coming? Tittel: Sv: Tierp er konkurs Skrevet av: Jee på oktober 11, 2013, 01:35:24 am ..Jeg.
Har jo vært problemer fra før de åpnet.. Tittel: Sv: Tierp er konkurs Skrevet av: JS på oktober 11, 2013, 07:37:11 am Jeg har ikke hatt innsyn i regnskapet, men har undret meg over at det skulle gå rundt med et så høyt investeringsnivå og relativt kort sesong.
Håper boet blir kjøpt av noen som greier å drive med overskudd. Tittel: Sv: Tierp er konkurs Skrevet av: BeetleBug på oktober 12, 2013, 07:59:14 am Tierp har i praksis vært konk før først racet der for noen år siden. "Alle" visste at hvis en av kreditorene bestemte seg for å kreve inn så ville kortstokken falle om. Arenaen står der og jeg er temmelig sikker på at blir nye race og ny giv der etter en omstrukturering.
-BB- Tittel: Sv: Tierp er konkurs Skrevet av: HansO på oktober 12, 2013, 12:25:41 pm Synd. Har aldri vært der, men sett bilder og resultater.
Dessverre er det motorbaneanlegg her til lands som også er teoretisk konkurs (Før åpning, der også). Sleipe investorer som tenker egen profitt framfor banens framtid. Tittel: Sv: Tierp er konkurs Skrevet av: BeetleBug på oktober 12, 2013, 17:22:22 pm Synd. Har aldri vært der, men sett bilder og resultater. Dessverre er det motorbaneanlegg her til lands som også er teoretisk konkurs (Før åpning, der også). Sleipe investorer som tenker egen profitt framfor banens framtid. Dette er ikke synd men et "spill for galleriet" som er nødvendig for videre drift. Kvitte seg med gjeld og ny start. Se på Mantorp, vært konkurs 3 eller 4 ganger. -BB- |