Tittel: Noko som er verdt å få med seg i Førde? Skrevet av: Tistlo på juni 28, 2008, 17:20:43 pm Eg skal i år på landskyttarstevnet som er i Førde. Eg skal vera der i perioden 25 Juli til 31 Juli. Eg lurar derfor på om det er noko intressant å besøkje der. Gjerne noko som har med luftkjølt vw å gjere ;)
Dei meir intresserte kan sjå litt her: http://www.ls2008.no/ MedVenligH.. Christer/Tistlo ;) Tittel: Sv: Noko som er verdt å få med seg i Førde? Skrevet av: Gaute (alutig) på juni 28, 2008, 18:20:11 pm skal dit eg og Tistlo, men eg har pliktoppmøte.. i grønt :(
ta deg en tur på høggern, det er det eneste eg kan komme på :-\ pleier å stå et par bobler der denne blant annet (http://i180.photobucket.com/albums/x113/gitula/boblephggern.jpg) er nok lite deler igjen... Tittel: Sv: Noko som er verdt å få med seg i Førde? Skrevet av: Johnny Oeen på juni 28, 2008, 19:18:30 pm Står ei ovalboble til salgs på Bergehallen...den kan no vera verdt å sjå på..
Tittel: Sv: Noko som er verdt å få med seg i Førde? Skrevet av: Tistlo på juni 28, 2008, 20:14:58 pm Kan vera verdt å sjå på vist prisen er rett, meiner du :D
Att ag skal ha råd til ein oval tvilar eg på, så sant det ikkje er eit prosjekt ;) [sjølv om eg har ein oval i xxxxx på hånden] ;) Kor held høggaren til då? Tittel: Sv: Noko som er verdt å få med seg i Førde? Skrevet av: Johnny Oeen på juni 28, 2008, 21:13:40 pm Meiner bilskroten holder til oppe i Halbrendslia.....
Tittel: Sv: Noko som er verdt å få med seg i Førde? Skrevet av: Tistlo på juni 28, 2008, 22:25:25 pm 3km avstand frå campen eg skal vera på :)
Skal nok ta meg ein tur til han ;) Fleire ting som er intressant i førde? Tittel: Sv: Noko som er verdt å få med seg i Førde? Skrevet av: Squareback på juni 28, 2008, 23:34:38 pm Dette gir gamle minner. Jeg deltok på samme stevne (LS) i 88 i Førde. Minnes meget godt en godt senket blå 68-72 boble med Centerlines rundt om som stod parkert under hele uka opp ved skytebanen. Denne hadde onepiecevinduer, breddede bakskjermer, såkalte callook vinduslister (uten chrome) og frisk motor med 2 doble gassere.
Trolig var det en journalist som eide bilen. Mener at bilen hadde parkeringstilatelse i frontruta merket "Presse". Kjenner noen til denne bilen?...husk dette er 20 år siden... Tittel: Sv: Noko som er verdt å få med seg i Førde? Skrevet av: Tistlo på juni 29, 2008, 00:06:55 am Håper eg vert så heldig att det er litt bobler de som eg kan mysa på ;)
Eg skal skyta laurdag og onsdag = eg har fredag,mandag,tirsdag,torsdag fri. Derfor treng eg noko å finna på :) Tittel: Sv: Noko som er verdt å få med seg i Førde? Skrevet av: FreddyB på juni 29, 2008, 10:58:40 am Finne på noko i Førde? Haha.. Lykke til. ;D
Seriøst.. Tittel: Sv: Noko som er verdt å få med seg i Førde? Skrevet av: Lasse på juni 29, 2008, 11:20:18 am Er du i det positive hjørnet i dag Freddy? hehe. Sikkert masse spillopper en 14åring med våpen kan finne på i førde :)
Tittel: Sv: Noko som er verdt å få med seg i Førde? Skrevet av: FreddyB på juni 29, 2008, 11:47:45 am Joa, det er alltids ein bank eller tre å besøke, men ut over det, såh.. Førde er liksom betong, asfalt, kjøpesenter, kjøpesenter, kjøpesenter, kjøpesenter og Firda Billag. That's about it..
Men hey, eg er i grunn inhabil. Eg har jo budd der.. :-* Tittel: Sv: Noko som er verdt å få med seg i Førde? Skrevet av: Gaute (alutig) på juni 29, 2008, 12:09:45 pm kan nok bare støtte freddy på den der.. Førde e stort sett bare crap :-\
(men eg e vel noget innhabil i den saken eg og siden eg bor i FLORØ) ;D For deg som e skytter e der forresten en butikk som eg tror e ganske bra. Våpenloftet heter den. tror de har bra peiling der Tittel: Sv: Noko som er verdt å få med seg i Førde? Skrevet av: Tistlo på juni 29, 2008, 12:46:14 pm Den kan eg jo alltids besøkje :)
Så det er ikkje mykje å gjere i førde, altså :D Håper Voss får LS i 2012!! formannen i voss skyttarlag skal i råds/styre-nøte på mandag, og då er det enten ja eller nai :-\ Tittel: Sv: Noko som er verdt å få med seg i Førde? Skrevet av: FreddyB på juni 29, 2008, 13:10:22 pm Sjekk ut http://www.vapenloftet.no/
Reknar dog med at både Arne og Herman skal skyte på LS08.. Tittel: Sv: Noko som er verdt å få med seg i Førde? Skrevet av: Tistlo på juni 29, 2008, 14:44:24 pm Ja det kan godt henda :)
Tittel: Sv: Noko som er verdt å få med seg i Førde? Skrevet av: ovejohan på juni 29, 2008, 15:39:03 pm ellers så får du ta deg en kjøretur 50 min lengre nord å besøke rekroa. :) der får du sikkert en titt på freddy sine biler også. :) Og turid hvis du kommer oppe på gården.
Tittel: Sv: Noko som er verdt å få med seg i Førde? Skrevet av: Jalle på juni 29, 2008, 18:55:06 pm du kan jo handle denne: http://www.finn.no/finn/bap/object?finnkode=13986598&sid=xz5cbayfXQh230758&WT.svl=Link
Tittel: Sv: Noko som er verdt å få med seg i Førde? Skrevet av: Gaute (alutig) på juni 29, 2008, 19:35:20 pm Ja det såg jo ut som gull.. :-\
ellers er det jo Biltema i Førde.. Tittel: Sv: Noko som er verdt å få med seg i Førde? Skrevet av: Tistlo på juni 29, 2008, 19:38:15 pm Den k-70'en skal eg nok IKKJE kjøpa :D
Jaggu godt det var biltema der ;D;D berre synd att bilen er ganske full :'( Men litt skal eg klara å få med meg heim :) Tittel: Sv: Noko som er verdt å få med seg i Førde? Skrevet av: FreddyB på juni 29, 2008, 20:10:28 pm Bowling, rafting, go-cart, klatring og paintball er óg mogeleg.. Sjekk ut Reisemål Sunnfjord.
www.sunnfjord.no Tittel: Sv: Noko som er verdt å få med seg i Førde? Skrevet av: Tistlo på juni 29, 2008, 21:14:12 pm Jadå standard-pakka... det vert sikkert prøvd både go-cart og bowling :D
Tittel: Sv: Noko som er verdt å få med seg i Førde? Skrevet av: Loffen på juni 30, 2008, 00:01:09 am Eg er i frå Førde (bur i Florø), men du slit nok med å finne på så mykje om du ikkje likar shopping. Blir det fr kjedeleg er det berre å ta ein tur til Florø, Norges vestlegaste og festlegaste by.....
Tittel: Sv: Noko som er verdt å få med seg i Førde? Skrevet av: Tistlo på juni 30, 2008, 00:36:33 am Virkar som alle har flytta frå førde til florø :D Er det så lite å gjera i førde? :D :D Shopping er ein tragisk sport, ja ;)
Kan jo henda eg tek turen til florø :) Tittel: Sv: Noko som er verdt å få med seg i Førde? Skrevet av: FreddyB på juni 30, 2008, 23:15:27 pm Hehehe.. Om Førde er ille, så er Florø..
::) :P Tittel: Sv: Noko som er verdt å få med seg i Førde? Skrevet av: Tistlo på juli 01, 2008, 00:16:09 am Dagens tips: Flytt til Voss - Dar e da massevis av ting å gjera og alle butikkane e dyre så du slepp å vasa i sentrum. PÅ Voss er garasjane fulle av arbeid og lite tid. Kom til voss!
[Reklame-plakat tips for ein vw-og-politikar-dude] ;D Tittel: Sv: Noko som er verdt å få med seg i Førde? Skrevet av: Gaute (alutig) på juli 01, 2008, 17:12:33 pm Hehehe.. Om Førde er ille, så er Florø.. ::) :P Var det ikkje snakk om ett skilt du skulle ha ferdig du Freddy? Med sånne uttalelser så havner du nok bakerst i køa Florø er jo verdens navle ;D Tittel: Sv: Noko som er verdt å få med seg i Førde? Skrevet av: FreddyB på juli 01, 2008, 18:06:26 pm Jaja, HEIIILT enig. ;D
|