Tittel: mye jobb men moro bil Skrevet av: rubenthorsen på mars 14, 2014, 23:28:15 pm fjernet linken. :)
Tittel: Sv: mye jobb men moro bil Skrevet av: Dewil på mars 15, 2014, 01:30:27 am Lowlife her inne som selger denna.
Tittel: Sv: mye jobb men moro bil Skrevet av: rubenthorsen på mars 15, 2014, 02:03:20 am aha, bilbergeren fra : Det lille møkkastedet Siggerud. ;)
Tittel: Sv: mye jobb men moro bil Skrevet av: Lowlife på mars 15, 2014, 12:18:22 pm Stemmer det. Siden den allerede er linket inn her, noe som ikke er ønskelig fra min side, la meg gjøre det selv: Dette er et ordentlig drittprosjekt, og en møkkabil. Dessuten er den priset altfor høyt, og selger tror han sitter på gull. Sånn, nå er det unnagjort, så da kan vi se på realitetene.
Det mangler ikke på utfordringer for å få denne på veien, og man må ha store baller for å gå på et slikt prosjekt. Men det er en 356 med papirene i orden. Det er ikke mulig å få tak i en annen, selv like råtten som denne, til tilsvarende pris. Jeg har innsett at mine baller ikke er store nok. Siden jeg lider av samme sjukdom som resten av dere, kan jeg vurdere innbytte i luftkjølt godbil. Tittel: Sv: mye jobb men moro bil Skrevet av: 71kg på mars 19, 2014, 13:10:48 pm Stemmer det. Siden den allerede er linket inn her, noe som ikke er ønskelig fra min side, la meg gjøre det selv: Dette er et ordentlig drittprosjekt, og en møkkabil. Dessuten er den priset altfor høyt, og selger tror han sitter på gull. Sånn, nå er det unnagjort, så da kan vi se på realitetene. Det mangler ikke på utfordringer for å få denne på veien, og man må ha store baller for å gå på et slikt prosjekt. Men det er en 356 med papirene i orden. Det er ikke mulig å få tak i en annen, selv like råtten som denne, til tilsvarende pris. Jeg har innsett at mine baller ikke er store nok. Siden jeg lider av samme sjukdom som resten av dere, kan jeg vurdere innbytte i luftkjølt godbil. Word. |