Tittel: Campingtur til danmark og roskilde med latebay Skrevet av: Huleboar på juni 05, 2014, 21:59:22 pm Skal på Campingtur med Latebay'n og trenger ett par råd som ka som er lurt og ta med av slitedeler. Tar med ekstra batteri, nye plugger, ny reim og olje. Er det annet som er lurt og ta med? Eller som bør sjekkes før avreise? Forresten noen som har erfaring med camping på roskilde festivalen? Forøvrig er alt av styring og bremsedeler nytt.
Ønsk meg lykke til:) Tittel: Sv: Campingtur til danmark og roskilde med latebay Skrevet av: Huleboar på juni 05, 2014, 22:55:50 pm Er forresten en 76mod med 2liters motor
Tittel: Sv: Campingtur til danmark og roskilde med latebay Skrevet av: ORANGEBUG på juni 06, 2014, 07:46:58 am Hærlig, vi har planer for ølandstur med vår T3 camper da (luftkjølt seff)
Ta me deg et sett plugger og ei vifterem, og kjør som folk, så går nok det der helt brillefint. Tittel: Sv: Campingtur til danmark og roskilde med latebay Skrevet av: Huleboar på juni 08, 2014, 22:09:10 pm Takk for svar! Tur blir det uansett! Blir å se i Danmark en eller annen plass med 2 kombisykler på taket:) Ingen andre så har tips til meg? Må eg ty til facebook kanskje? Liker ikkje!
Tittel: Sv: Campingtur til danmark og roskilde med latebay Skrevet av: RuneA på juni 08, 2014, 23:03:51 pm NAF-medlemskap, alt annet får du kjøpt ved krise.
|