Tittel: Bugarella drar på jakt - igjen! Skrevet av: Bugarella på desember 10, 2015, 00:28:52 am Jeg har bestemt meg for at det var i overkant pysete å utelate hele Nord-Norge da jeg jaktet på den norske folkevognsjela i fjor, og skal bøte på skaden til neste sommer.
Den obligatoriske (?) promofilmen ligger her: http://youtu.be/ev8d5TcG9Vc (http://youtu.be/ev8d5TcG9Vc) (Det står PROMO) Jeg ønsker meg dypt og inderlig tips om vw-relaterte severdigheter i nordfylkene - Noen har jeg fått, men jeg vil gjerne ha flere! Dette MÅ bli bra! Hører snakk om at sommeren 2016 blir like fin som sommeren 2014! ;D Tittel: Sv: Bugarella drar på jakt - igjen! Skrevet av: Jb68 på desember 10, 2015, 07:11:58 am Dette blir bra for folkevognskjela i nord norge, kom gjerne innom i JB Garage i Narvik når du er på din ferd hær oppe!
Gi oss beskjed i god tid så skal vi ordne med å samle Folkevogn folket og lokalavisen når du kommer. Tittel: Sv: Bugarella drar på jakt - igjen! Skrevet av: ghia69 på desember 10, 2015, 10:32:02 am Hei.
Du må gi oss en nærmere dato når du har planlagt å komme til Bodø. Skal se om vi ikke kan få samlet VW-miljøet på Bodø og Fauske når du kommer oppover. ghia69 Tittel: Sv: Bugarella drar på jakt - igjen! Skrevet av: Bugarella på desember 10, 2015, 23:19:55 pm Jaa, jeg gleder meg skikkelig! ;D Kommer innom dere, lover.
Regner med jeg har tidspunkt klart uti januar, sånn ca. :) Nå må jeg bare få bilen ferdig. ;D Tittel: Sv: Bugarella drar på jakt - igjen! Skrevet av: Rocket-Racing på desember 11, 2015, 01:31:03 am Utrolig kult at du gjør sånt som dette. Det er for lite engasjement i verden..
Og du.. Du får lett jobb som Norge Rundt reporter ;D Lykke til på ferden! Tittel: Sv: Bugarella drar på jakt - igjen! Skrevet av: Bugarella på desember 11, 2015, 23:53:07 pm Utrolig kult at du gjør sånt som dette. Det er for lite engasjement i verden.. Og du.. Du får lett jobb som Norge Rundt reporter ;D Lykke til på ferden! Haha!! ;D Jeg får søke... Tusen takk!! :) Lett å være engasjert når man har så mye bra folk rundt seg, vettu! ;) Tittel: Sv: Bugarella drar på jakt - igjen! Skrevet av: Jb68 på januar 19, 2016, 18:15:20 pm Kor d går m planleggingen av turen, e ruta og dato klar ?
Tittel: Sv: Bugarella drar på jakt - igjen! Skrevet av: Bugarella på januar 19, 2016, 19:42:10 pm Kor d går m planleggingen av turen, e ruta og dato klar ? Jeg har sett litt på ruta, og ser at jeg mangler tips om folkevognfolk fra Senja og nordover, og da er det jaggu langt igjen til Kirkenes ennå... ;D Så rop ut om noen vet om noen/har lyst på besøk selv. :)Jeg mangler litt avklaring med jobben angående tidspunkt, men blir det som jeg vil, kjører jeg fra Sør-Trøndelag den 26. juni, tror jeg. :) |