Tittel: HVOR VAR DU ...da...: Skrevet av: SplitMan på august 18, 2008, 11:32:22 am - jordskorpen dirret og 851 Østfold-hester slapp seg løs på 402-meter?
- CSP-Ghian gikk sideveis i hele førstegear uten at Ron firet en brøkdel av en tomme på gassen - og dro av 9.116 over mål? - den største samling Schwimmere i Norsk fredstid vasket seg i Hurdalssjøen? - Erik, Jøran, Øystein, Richie, Belgieren, Alien, x, y og z knakk akslinger og gearkasser? - Tekken tok oss til himmelen med burnout og ny norgesrekord på 9,4? - Elnef kastet hansken i depotteltet til Janne? - VSN holdt årsmøte med ren vodka i drammeglassene? - Ron holdt gitarkonsert? ....jeg vet hvor jeg var - i speakerbua. ALL ÆRE til gjengen i orange T-skjorter - TAKK for å ha gitt oss et minne for livet. Hvor var du da? Tittel: Sv: HVOR VAR DU ...da...: Skrevet av: Lasse på august 18, 2008, 11:46:04 am Da var jeg ute på stripa med kost og slik en fin oransj t-shirt vi sponsorer fikk....hehehehehehe :) Kongehelg!
Tittel: Sv: HVOR VAR DU ...da...: Skrevet av: Rabben på august 18, 2008, 12:04:40 pm Jeg var der helt fra Berger fikk oransje sko, til gjerdene rundt lineup var satt opp igjen. En fantastisk helg full av fine biler, bra tider, hyggelige folk og party på kvelden. All ære til dem som har stått på og gjort helgen mulig å oppleve.
Men en ting er glemt i opplistingen til SplitMan og det er: Hvor var du når SplitMan pratet kontinuerlig i 2 døgn... Bra jobbet, mange som satte stor pris på og endelig få info om hva som skjedde, hva som kom til å skje, info om biler, førere osv. Håper snakketøyet fungerer like bra i 2009 :) Tittel: Sv: HVOR VAR DU ...da...: Skrevet av: FosenXpressen på august 18, 2008, 12:12:16 pm Snufs. Æ va hjæm! :'(
Tittel: Sv: HVOR VAR DU ...da...: Skrevet av: Kormi på august 18, 2008, 12:17:21 pm Jeg har ikke ord... må komme med oppsummering når skallen har roa seg ned og inntrykkene er samla!
Tittel: Sv: HVOR VAR DU ...da...: Skrevet av: SplitMan på august 18, 2008, 14:08:12 pm Jeg har ikke ord... må komme med oppsummering når skallen har roa seg ned og inntrykkene er samla! Du sier det egentlig der Kormi - jeg har ikke ord. Helt ubeskrivelig var det. Jeg kan fremkalle tårer i øyekroken og klump i magen her på jobben i dag...bare jeg streifer tanken om de to førstnevnte øyeblikkene i den øverste posten her - priceless! |