Tittel: Bead rolling. Fals i alu plate. Skrevet av: California Blue på mars 31, 2017, 17:35:04 pm Er det noen som kjenner til folk eller firmaer som gjør slik i oslo området?
Tittel: Sv: Bead rolling. Fals i alu plate. Skrevet av: Roy Grelland på mars 31, 2017, 20:02:39 pm Unneberg Bil hvis Tønsberg defineres som Oslo-området :)
Tittel: Sv: Bead rolling. Fals i alu plate. Skrevet av: California Blue på mars 31, 2017, 20:16:14 pm Tja. Det er jo et definisjonsspørsmål ;D
Håper på noe litt nærmere :) Tittel: Sv: Bead rolling. Fals i alu plate. Skrevet av: Rocket-Racing på april 02, 2017, 23:39:34 pm Litt nærmere: Jørn Tangen
Tittel: Sv: Bead rolling. Fals i alu plate. Skrevet av: California Blue på april 03, 2017, 06:32:01 am Ja. Skal vel en tur dit om ikke alt for lenge.
Bare å si i fra om noenandre vet noen også. Tittel: Sv: Bead rolling. Fals i alu plate. Skrevet av: ted67 på april 04, 2017, 17:13:25 pm Skal til Unneberg i morgen, om du vil kan jeg ta med 8)
Mulig disse kan http://www.rudmekanikk.no/ jeg har brukt dem til andre ting. Tittel: Sv: Bead rolling. Fals i alu plate. Skrevet av: ThomasS på april 04, 2017, 17:27:18 pm Sikkemaskin på norsk. Dette verktøyet burde du finne hos nærmeste kobber og blikkenslager.
Tittel: Sv: Bead rolling. Fals i alu plate. Skrevet av: Jens-Ole aka 'Dansken' på april 04, 2017, 19:16:17 pm Stik hovedet ind på Gabrielsen og Olsen AS i Oslo og snak med Frode. Han har en lidt over gennemsnittet interesse i VW og er veldig hyggelig i tillæg ;) , så det er ikke umuligt du kan få hjælp der?
Jeg skal gerne ringe til ham i morgen og høre på forhånd hvis det er af interesse? Tittel: Sv: Bead rolling. Fals i alu plate. Skrevet av: California Blue på april 04, 2017, 22:29:58 pm Tusen takk for masse gode tips. ;D
Da er det jo stor mulighet for å få dette til i oslo :) Tittel: Sv: Bead rolling. Fals i alu plate. Skrevet av: California Blue på april 04, 2017, 22:36:08 pm Stik hovedet ind på Gabrielsen og Olsen AS i Oslo og snak med Frode. Han har en lidt over gennemsnittet interesse i VW og er veldig hyggelig i tillæg ;) , så det er ikke umuligt du kan få hjælp der? Jeg skal gerne ringe til ham i morgen og høre på forhånd hvis det er af interesse? Det må du gjerne gjøre. Tittel: Sv: Bead rolling. Fals i alu plate. Skrevet av: Jens-Ole aka 'Dansken' på april 05, 2017, 11:40:30 am Det var bare at ringe til Frode og forklare lidt mere om hvad det er du vil have gjort ;) Jeg har sendt dig en PM med hans mobilnummer.
Tittel: Sv: Bead rolling. Fals i alu plate. Skrevet av: TrettenNullTo på april 06, 2017, 21:15:15 pm Sikkemaskin har jeg på jobben, Er blikkenslagher :). Har ikke allverden av trinser. Og litt begrensning på hvor dypt inn på platen du skal med profil, Men du må gjerne prøve. Holder til på Tveita
|