Tittel: Trange bremsetrommler Skrevet av: Skrabby på september 20, 2008, 16:47:12 pm Driver og monterer nye bremser foran på en 70.mod.Får et problem med trange trommler selv om bremsene er lagt helt fra.Det er nye trommler og bånd.Er det en mulighet å slipe av litt på bremsebåndet der de skal ligge an i justeringsskruene og pumpa?
Tittel: Sv: Trange bremsetrommler Skrevet av: svenole på september 20, 2008, 19:36:19 pm Undres på om det er feil i sammensettingen, sjekk det. Legg intil trommelen og juster litt på båndene opp-ned for å se om du treffer. Slipe på bremseskoene er ikke å anbefale. Så var vel spørsmålet hva slags kvaltesdeler som er satt inn.
Tittel: Sv: Trange bremsetrommler Skrevet av: raaen på september 20, 2008, 19:51:11 pm tipper du bare må snu justerings skruene dine.
Tittel: Sv: Trange bremsetrommler Skrevet av: caben på september 20, 2008, 22:53:35 pm Vi har brukt Brembo bremsedeler fra Meca,burde være bra kvalitet,det er mulig at jeg har fått justeringsskruene feil vei skal skjekke imorgen :-\
Tittel: Sv: Trange bremsetrommler Skrevet av: caben på september 21, 2008, 10:53:38 am Der ser man,den ene skruen sto feil vei :o
|