Tittel: varm sikkring/sikkringsholder.. Skrevet av: BugFreak på oktober 09, 2008, 17:38:23 pm Begynte plutselig å ryke svakt under dashbordet i dag..
Kjendte på sikkringene, og fikk meg ett fint lite merke.. sikkringsholderen var dritvarm.. - stramma opp blekket som holdt den varme sikkringa, og det så ut til å hjelpe - den ble ikke varm da jeg slo på tenninga.. Noen som har vært borti dette tidligere? (bilen er forøvrig en 1302 '71..) Tittel: Sv: varm sikkring/sikkringsholder.. Skrevet av: Stein.H på oktober 09, 2008, 18:51:57 pm Hei høres ut til å være dårlig jording sjekk forbindelse mellom batteri og karosseri først ;)
Tittel: Sv: varm sikkring/sikkringsholder.. Skrevet av: Pan på oktober 09, 2008, 19:58:36 pm Har opplevd at dårlig kontakt mellom sikringsbrett og rele har forårsaket varmgang som gjorde at sikringen ikke gikk, men falt ut av holderen fordi plasten i sikringen smelta.
|