Vis innlegg
|
Sider: [1]
|
8
|
Bruktbørsen / Biler selges / SOLGT
|
på: april 13, 2018, 18:30:38 pm
|
Hei folkens
Har en 1969 1300 stående som jeg dessverre ikke har tid til å få brukt eller gjort noe med, så ønsker heller at noen andre kan få glede ut av den.
Den er i god stand, men trenger nok litt TLC. Den starter og går, men sliter litt både på tomgang og ved kjøring (noe justering som trengs..?). Jeg har forsøkt, etter haynes-manualen, og justere tenning/forgasser men har vel ikke fått det helt riktig. Tror ikke det er stort som skal til for å få den kjørbar igjen. Km stand: 83130
Sist EU-godkjent 27.04.2012, jeg leverte inn skiltene des 2013, og den er stått lagret i garasje siden sommeren 2013.
Bilder lastet opp.
Følger med originalfelger (2 sett, 1 gult 1 svart). De som står på er nye og ubrukte, samme med dekkene, men de er noen år gamle.
Må hentes i Sverige!
Annet du vil vite så ta kontakt.
Pris: 25.000/bud
|
|
|
|