Vis innlegg
|
Sider: [1] 2 3 4
|
2
|
Bruktbørsen / Deler selges / Sv: Puppelykt og hustelt
|
på: august 03, 2014, 11:55:40 am
|
byr 500 for teltet hvis jeg kan vente et par uker med å hente det for skal den veien rundt da  Fem hundre er notert. Og teltet kan godt ligge noen uker
|
|
|
4
|
Bruktbørsen / Deler selges / Sv: Puppelykt og hustelt
|
på: juli 31, 2014, 21:40:04 pm
|
Er intresert i teltet men har ingen løsning på frakt/henting... Kjenner du noen som skal opp til Trøndelag.. ?  Skal nok besøke onkel på Ytterøya utenfor Levanger en gang til høsten og kunne vel alltids tatt det med da. Hva byr du?
|
|
|
6
|
Bruktbørsen / Deler selges / Puppelykt og hustelt
|
på: juli 24, 2014, 19:26:49 pm
|
Marchal 662-762 puppelykt- litt rusten på baksiden, men blir sikkert fin med litt autosol. Kom med bud   Gammelt hustelt, perfekt til retro camping:  Ganske helt og fint bortsett fra noen manglende gummiringer til å feste teltpluggene med.   Vet ikke hvor gammelt det er, men det er ikke jordslag eller vond lukt i det. Kom med bud Erik
|
|
|
7
|
Forum / Snikk-snakk / Sv: spørsmål ang. motorvarmer til tidlig 50 talls boble..
|
på: juli 23, 2014, 19:25:39 pm
|
Har en slik, ikke testet da han som eide den før meg har tatt av kontakten. Ledningene er ikke standar farger så har ikke tatt sjangsen på å teste den. Er til salgs. EDIT: Er lik den på bildet, bortsett fra at den ikke har hjul men en justerbar stang som hektes inni fangeren.
|
|
|
15
|
Bruktbørsen / Biler selges / Sv: 1965 Rød T1
|
på: januar 22, 2014, 17:29:38 pm
|
Tenkt noe mer på minsteprisen på bobla?
Har bud på atten, skal bare få den ut av vinterdvale så blir den nok solgt for det
|
|
|
19
|
Bruktbørsen / Deler selges / Stabburet boks
|
på: januar 02, 2014, 12:33:21 pm
|
Lokket og to av sidene er fine. en kort side og en lang side har overflaterust i bunnen. Bunnen er kjemperusten og har et par små hull. Bildene var litt for store, så laster opp etter jobb i dag. Pris = bud
|
|
|
22
|
Bruktbørsen / Biler selges / Sv: 1965 Rød T1
|
på: desember 13, 2013, 00:21:59 am
|
Er det vinterdekk til den? Er det dekk på stålfelgene, selges den uten BRM?
Selges med brms, og du kan få med et et sett med ståfelger. Har ikke vinterdekk dessverre
|
|
|
29
|
Bruktbørsen / Deler selges / Sv: Taxameter
|
på: oktober 14, 2013, 15:51:48 pm
|
Når blir budrunden avsluttet?
Byr 400 kr.
Hadde ikke sett for meg at det skulle bli noe heftig budrunde, ut kvelden kanskje?
|
|
|
30
|
Bruktbørsen / Deler selges / Sv: Taxameter
|
på: oktober 14, 2013, 09:59:50 am
|
Foran:  Bak:  < Den armen på baksiden er til å trekke opp og den andre er til å velge mellom forskjelloge takster og kassa. Tikker og går fint.
|
|
|
|