Jeg holder på med sveising på en -69 SiKa nå.
Har kjøpt en del stål fra AutoCraft
http://www.autocrafteng.co.uk/, både direkte og via Unneberg Bil. De delene jeg har fått satt på hittil har vært veldig bra; riktig passform, tykkelse og utseende.
Også kjøpt noe fra KlassikFab som forhandles av Custom and Commercial
https://www.customandcommercial.com/(C&C) via England;
https://www.klassicfab.co.uk/. C&C har for øvrig også et bra sortiment av sveisedeler, men har ikke kjøpt slike fra dem (enda), men en del andre deler.
Dersom du ikke har uendelig med fritid og/eller minimalt med kroner vil jeg fraråde å bruke noe som helst fra Klokkerholm/Veng. Delene er billige, OK, men hverken passform, fasong eller platetykkelse er riktig. De få 100-lappene du sparer må du betale med timesvis i tilpasning, resultatet blir uansett ikke bra.
Bilde av montert innerkanal (og jekkfeste) fra AutoCraft. Etter at alt var forberedt smatt denne rett på uten noen form for banking og retting:

IMG_1075.jpg (41.07 KB. 800x600 - vist 288 ganger.)