mai 05, 2025, 22:10:18 pm *
Velkommen, Gjest. Vennligst logg inn eller registrer deg.
Har du ikke mottatt e-post for aktivering ?

Logg inn med brukernavn, passord og innloggingstid
Takk for din støtte!
Nyheter: Velkommen til et samlet VWNorge!
 
   Hovedside   Hjelp Søk Logg inn Registrer  
Sider: [1]
  Skriv ut  
Skrevet av Emne: 1963 Karmann Ghia  (Lest 649 ganger)
Airborne
Supermedlem
*****
Innlegg: 738
Bosted:



Vis profil
« på: april 08, 2010, 23:22:41 pm »

K-G i meget god originalstand selges. Bilen er importert fra California i 2006, og er en rustfri low milage bil uten store mangler. Jeg er 2. eier siden ny. To farget blå og hvit, med rødt feilfritt interiør.
Lakken er den originale og er i overraskende god stand, men noen bulker er det i karosseriet. Gode White-Wall dekk som har sittet på bilen siden ny . Støtfangerene har litt rust, men ellers er krom i ok stand.
Motoren går som en klokke, bruker usedvanlig lite bensin.
Petri rattet som sitter i følger med. Ingen store feil med bilen (Med unntak av at dashbordet er montert bak baksetet - må nok være feilmontering fra Karmann fabrikken. Byr ikke på store problemer med unntak av at man må snu seg for å sjekke hvor fort man kjører).
Ikke EU-godkjent pr nå, men det er sikkert en enkel sak.

Selges til høyeste bud.


* ghia_1.jpg (25.87 KB, 640x425 - vist 161 ganger.)

* ghia_3.jpg (20.33 KB, 640x425 - vist 139 ganger.)

* ghia_2.jpg (23.23 KB, 640x425 - vist 147 ganger.)
Loggført
Sider: [1]
  Skriv ut  
 
Gå til:  

Bygget på MySQL Bygget på PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2008, Simple Machines XHTML 1.0 godkjent! CSS godkjent!