Hei luftbokser venner
Er det nokon som har medisin mot bussbasiller?
Har no brukt bilen daglig sidan eg var og henta den hjå Tistlo og trivest godt med det MEN vil no ha ein litt større bil. Var på besøk til han igjen no for å beskue "takraset" og arbeidsbilen hans og ser vel at eg kunne tenkt meg noko liknande, om enn i noko betre forfatning:D Dvs at eg er interessert i å bytte den i ein Bay eller splitt. Kan evt legge nokre kroner i mellom, alt avhengig av kva eg får.
Bilen vart EU-godkjent for nokre månader sidan, eg har i tillegg kjøpt nye piggfrie vinterdekk (195/65/15) som står på fine originale felger. Sommerdekka står på EMPI felger. Innkjøpt men ikkje montert er ein slik (altfor dyr $£$) caps i aluminiumsnetting.
Her ser de litt av bilen og kva tanker Tistlo gjorde seg om den.
http://www.vwnorge.no/index.php/topic,20629.0.htmlHar du noko å bytte bort som eg kan vera interessert i så nøl ikkje med å ta kontakt. Er svært mobil og kan komme på besøk plutseleg
