Er jo et relativt omfattende inngrep, og sikker umulig å få godkjent....MEN det kan kanskje gjøres bortimot usynlig, eller iallefall slik at det ikke blir oppdaget på eu-kontroll. Forsåvidt en smart løsning. Men synes andre leverandører har mer tillitsvekkende konstruksjoner og finish.
http://www.racereadyproducts.com/torsion-adjusters-rear/sway-a-way-rear-torsion-adjusters/Her er en tråd som viser jobben:
http://www.desertrides.com/forum/viewtopic.php?f=8&t=9554Ser ut som det brukes mest til offroad, uten at jeg skjønner hvorfor....kanskje andre som har noen synspunkter på dette?

Belastningen på denne sammenlignet med foran er jo enorm, så det stilles uansett store krav til kvalitet på både deler og sveis.
