Det var eindel rust på bilen din ja!
Nye kanalar......eller nye kanalbotnar og stigrinnside rep.plata på begge sider. Trur eg ville ha godt for å ikkje skifta heile skiten men heller fiksa dei som er der. Mest på grunn av att nye kanalar er av skit kvalitet og fordi det er mykje meir arbeid iogmed att bilen må stivast av(av med dørene og sveisa forsterking i opningen)
Ved å lappa dei saman igjen(snakkar ikkje om jalla lapping men skifta ut rusta) so kjem du under 20k..
Det er arbeidet som kostar ivertfall! Bilen må delast og demonterast, og helst hengast opp i ei karosserivogga for å gjera ting lettare..
Her har eg ein halvferdig tråd som viser litt kva det inneberar å skifta kanalene:
http://www.vwnorge.no/index.php/topic,20900.0.htmlEg kan nok fiksa da fø deg,,,,,,,,men har ikkje tid før til sommaren ivertfall
